Delcon | Zgrzewarki do drenów

Najnowsza generacja bezprzewodowej zgrzewarki, która obejmuje wszystkie opracowane do tej pory technologie w najbardziej kompaktowej architekturze.

Stacja ładująca zapewnia całkowicie nowe zarządzanie ładowaniem. Zyskaj dwa dodatkowe zgrzewy na każdą minutę, kiedy Roma odpoczywa w swojej stacji między operacjami.

Zaprojektowana z myślą o szybkości. Dzięki szybkim operacjom zgrzewania i kompaktowemu bezprzewodowemu designowi, Roma zapewnia maksymalną przepustowość, bezpieczeństwo i wygodę w przypadku intensywnego użytkowania.

Automatyczna zgrzewarka stołowa do łatwego segmentowania drenów do pobierania krwi, wyposażony w unikalny zacisk oraz optyczną detekcję drenu.

Urządzenie posiada unikalny system pozycjonowania drenu zintegrowany w osłonie głowicy w celu redukcji błędów operatora oraz maksymalizacji szybkości działania. Przy włożeniu drenu rozpoczyna się optyczna detekcja, która uruchamia automatyczne zaciskanie i zgrzewanie.

HemoWeld Slim jest wyposażony w dodatkowe wyjście RF, do którego można podłączyć opcjonalną głowicę ręczną, co zapewnia dodatkową elastyczność w obrębie stanowiska pracy.

Zaprojektowana do użytku zarówno jako przenośna, jak i stołowa zgrzewarka do drenów dzięki swojej wysokiej pojemności baterii i możliwości ciągłego wykonywania wielu zgrzewów bez ryzyka przegrzania.

To pierwsze urządzenie, które automatyzuje procedurę zgrzewania, eliminując manualne obciążenie dla operatora związane z naciskiem zacisku na dren i czasem aktywacji RF. Oznacza to standaryzację zgrzewów i redukcję błędów operatora do minimum.

W optymalnych warunkach w pełni naładowana jednostka zasilająca umożliwia przeprowadzenie nawet do 1500 zgrzewów. HemoWeld Gun jest zdolny do wykonania nawet 100 zgrzewów z rzędu bez efektu przegrzania.

Bardzo wytrzymała zgrzewarka stołowa przeznaczona do środowiska o dużym obciążeniu, gdzie kluczowe są bezpieczeństwo i niezawodność.

Głowica zgrzewająca automatycznie zamyka się po włożeniu drenu, a zgrzew trwa około 1,2 sekundy.

Może być używana do zgrzewania wszystkich standardowych drenów do worków na krew dostępnych na rynku

Opcjonalnie wyposażona w ręczną głowicę na przewodzie.

Przenośna i lekka, jej ergonomiczna rękojeść jest połączona z mocnym, pojemnym akumulatorem. Pozwala na ponad 500 zgrzewów na jednym ładowaniu.

Certyfikowany jako wyrób medyczny zgodny z normami bezpieczeństwa elektrycznego w klasie I CF. Może być używana w trakcie wkłucia do pacjenta/dawcy.

Informacja | Information

Chcielibyśmy poinformować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, że nasza strona internetowa jest dedykowana wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych, związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi. Zapoznając się z informacjami prezentowanymi na stronie, potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą związanym z branżą medyczną.


We would like to inform you, in accordance with applicable legal regulations, that our website is intended exclusively for professional users associated with the field of medicine or the trade of medical products. By reviewing the information presented on the website, you confirm that you are a professional affiliated with the medical industry

This will close in 0 seconds