Bank Krwi

Zapraszamy do odkrywania bogatej oferty, stworzonej specjalnie dla banków krwi.

Nasze produkty obejmują własne portfolio automatycznych urządzeń do wyciskania krwi z drenów Blood Tube Stripper.

W ofercie Delcon znajdziesz innowacyjne zgrzewarki, wagomieszarki oraz automatyczne urządzenia do pobierania krwi, które spełnią najwyższe standardy.

Dodatkowo, proponujemy produkty od CooolerMed, które obejmują szerokie spektrum urządzeń chłodniczych, zapewniających niezbędną temperaturę dla przechowywania krwi w optymalnych warunkach. Nasze rozwiązania z zakresu chłodnictwa są nie tylko wydajne, ale także niezawodne.

W naszej ofercie znajdziesz również produkty od FreeMon Scientific, dostarczające przenośnych rozwiązań do rozmrażania osocza. Dzięki temu, dbamy o pełną mobilność i bezpieczeństwo w obszarze dystrybucji produktów krwiopochodnych.

Prolab to partner, który dostarcza kompleksowe rozwiązania dla banków krwi, łącząc jakość, innowacyjność i niezawodność. Zaufaj nam, aby zadbać o profesjonalne wyposażenie Twojego Centrum Krwiodawstwa.

Informacja | Information

Chcielibyśmy poinformować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, że nasza strona internetowa jest dedykowana wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych, związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi. Zapoznając się z informacjami prezentowanymi na stronie, potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą związanym z branżą medyczną.


We would like to inform you, in accordance with applicable legal regulations, that our website is intended exclusively for professional users associated with the field of medicine or the trade of medical products. By reviewing the information presented on the website, you confirm that you are a professional affiliated with the medical industry

This will close in 0 seconds