Coolermed | Chłodziarki i Zamrażarki Medyczne

Prolab jest autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem marki Coolermed, która oferuje ponad 50 urządzeń chłodniczych przeznaczonych dla sektora medycznego. Wśród nich znajdują się specjalistyczne chłodziarki medyczne, chłodziarki na leki i szczepionki, chłodziarki na krew, zamrażarki, zamrażarki do osocza, zamrażarki ultra niskotemperaturowe.

Chłodziarki i Zamrażarki Medyczne

Dzięki temu bogatemu portfolio, firma Prolab jest w stanie zaspokoić potrzeby każdej placówki medycznej. Posiadamy chłodziarki i zamrażarki medyczne. Wszystkie urządzenia, które oferujemy są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone w najnowsze technologie, co gwarantuje ich niezawodność i skuteczność.

Prolab świadczy usługi okresowych przeglądów, mapowania temperatury, kwalifikacji instalacyjnych, operacyjnych oraz procesowych. Chcemy zapewnić Państwu nie tylko najlepsze urządzenia, ale również ich prawidłowe działanie przez długi czas.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie, począwszy od doradztwa i projektowania, poprzez instalację, aż po okres gwarancji. Ponadto, nasza firma oferuje wsparcie i serwis urządzeń także po wygaśnięciu gwarancji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem. Znajdują się w nim najnowocześniejsze i najwyższej jakości urządzenia chłodnicze oraz pełna oferta usług. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w nim wiele interesujących propozycji, które spełnią Państwa oczekiwania.

Informacja | Information

Chcielibyśmy poinformować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, że nasza strona internetowa jest dedykowana wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych, związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi. Zapoznając się z informacjami prezentowanymi na stronie, potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą związanym z branżą medyczną.


We would like to inform you, in accordance with applicable legal regulations, that our website is intended exclusively for professional users associated with the field of medicine or the trade of medical products. By reviewing the information presented on the website, you confirm that you are a professional affiliated with the medical industry

This will close in 0 seconds