BTS | Roler do drenów

Jest nam niezmiernie miło poinformować o aktualizacji oferty dotyczącej Rolerów do drenów. Zdecydowanej większości z Państwa jest dobrze znany Roler automatyczny typu AR lub ARP, dostępny od wielu lat na rynku. Przeszedł on szereg zmian technologicznych. Zmieniliśmy geometrię rolowania by była jeszcze bardziej intuicyjna, wzmocniliśmy oś i obejmę by urządzenia były pewniejsze w chwycie, wydłużyliśmy przewód do 2 metrów dla większej swobody pracy, oraz zastosowaliśmy nowy zasilacz typu wall-in.

Rozbudowując portfolio produktów, z wcześniej wspomnianego modelu wzięliśmy co najlepsze i stworzyliśmy jego bezprzewodową wersję. Z zewnątrz być może jest podobny do swojego przewodowego brata, lecz większość innowacji ukryliśmy w środku. Nowy silnik o obniżonym poborze prądu oraz nowoczesny akumulator oparty na Litowo-Jonowch ogniwach pozwoliły nam osiągnąć bardzo dużą wydajność na jednym akumulatorze. Widzimy jego zastosowanie w autobusach do poboru krwi, na ekipach wyjazdowych oraz wszędzie tam, gdzie dostęp do zasilania sieciowego może być utrudniony.

Słuchając Państwa opinii wiemy, że nie zawsze jest potrzeba by Roler był automatyczny. W miejscach o niewielkiej ilości donacji nadal z powodzeniem sprawdzają się Rolery ręczne. Kolejnym z powodów jego zastosowania może być również aspekt ekonomiczny. I tutaj dołącza do naszej oferty Roler ręczny. Korzystając ze sprawdzonej konstrukcji głowic, uwzględniając ich właściwe rozmieszczenie, dobraliśmy kąt rolowania tak by osiągnąć maksymalny komfort pracy przy minimalnym użyciu siły. Jesteśmy pewni że jego konstrukcja znajdzie uznanie w Państwa rękach. Dziękujemy za poświęcony czas, w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Informacja | Information

Chcielibyśmy poinformować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, że nasza strona internetowa jest dedykowana wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych, związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi. Zapoznając się z informacjami prezentowanymi na stronie, potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą związanym z branżą medyczną.


We would like to inform you, in accordance with applicable legal regulations, that our website is intended exclusively for professional users associated with the field of medicine or the trade of medical products. By reviewing the information presented on the website, you confirm that you are a professional affiliated with the medical industry

This will close in 0 seconds