Mieszadła Hematologiczne

Mieszadło Hematologiczne ML-40

Przeznaczone do mieszania krwi, surowicy, płynów ustrojowych, ulegajacych sedymentacji, znajdujacych się we wszelkiego rodzaju pojemnikach, probówkach i naczynkach o różnej średnicy i wysokości. Mieszadło charakteryzuje się bardzo cichą pracą i jest dostosowane do ciągłej, nawet całodobowej pracy. Stosowane w laboratoriach medycznych i naukowych, do badań dyżurowych, na Blokach Operacyjnych, Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej.
Proste i niezawodne urządzenie, zapewniające bezproblemową i długotrwałą pracę. Silnik synchroniczny steruje procesem mieszania i zapewnia dokładność oraz powtarzalność wyników. Urządzenie mozna stosować do mieszania cieczy w całym szeregu probówek. Jest to możliwe dzięki wymiennym szynom :
– do probówek o średnicy 8-11 mm.
– do probówek o średnicy 11-13 mm.
– do probówek o średnicy 13-15 mm. 


Mieszadło Hematologiczne ML-100

Przeznaczone do mieszania krwi, surowicy, płynów ustrojowych, ulegajacych sedymentacji, znajdujacych się we wszelkiego rodzaju pojemnikach, probówkach i naczynkach o różnej średnicy i wysokości. Mieszadło charakteryzuje się bardzo cichą pracą i jest dostosowane do ciągłej, nawet całodobowej pracy. Stosowane w laboratoriach medycznych i naukowych, do badań dyżurowych, na Blokach Operacyjnych, Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej. Proste i niezawodne urządzenie, zapewniające bezproblemową i długotrwałą pracę. Silnik synchroniczny steruje procesem mieszania i zapewnia dokładność oraz powtarzalność wyników. Urządzenie mozna stosować do mieszania cieczy w całym szeregu probówek od 0,5ml do 50ml.