Laboratorium

ZAMKNIĘTY SYSTEM POBIERANIA KRWI

Zamknięty system pobierania krwi to najogólniej mówiąc pobieranie krwi bez kontaktu osoby pobierającej z krwia pacjenta – co eliminuje jakiekolwiek infekcje i zabezpiecza personel przed zakażeniem poprzez kontakt z krwią pacjenta.
Bardzo ważny jest również system pobierania krwi włosniczkowej. Zastosowanie Mikrometody jest zalecane szczególnie tam, gdzie sa trudnosci z pobraniem krwi żylnej oraz tam, gdzie wystarczająca jest niewielka ilość materiału badanego. System ten jest wręcz idealny przy pobraniach krwi u dzieci, w przypadku wczesnych pobrań oraz trudności w pobraniu krwi żylnej. W dzisiejszych czasach zamknięty system pobierania krwi stał się nieodzownym elementem pracy personelu medycznego.


SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU

Wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom jak i wymaganiom, dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości sprzęt jednorazowego użytku niemieckiej firmy Sarstedt. Wieloletnia współpraca w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego i zamkniętych systemów pobierania krwi pozwala nam dostarczać najwyższej klasy asortyment. Jest on stosowany głównie w laboratoriach medycznych. Znajduje on również zastosowanie w laboratoriach weterynaryjnych, naukowych, przemysłowych i rolniczych.


MIESZADŁA HEMATOLOGICZNE

W naszej ofercie znajdują się również mieszadła hematologiczne. Obrotowe ML-40 i wachliwe ML-100. Są one dostosowane do pracy ze wszelkimi rodzajami probówek oraz systemami pobierania krwi jak również innymi pojemnikami służącymi do przechowywania czy transportu krwi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 


ANALIZATORY HEMATOLOGICZNE

W dziedzinie hematologii świadczymy usługi z zakresu doradztwa i naprawy analizatorów hematologicznych Beckman Coulter ACT Diff przeznaczonych do niewielkich laboratoriów hematologicznych jako aparat podstawowy lub jako urządzenie zapasowe.


SPRZĘT DO BADANIA MLEKA

Od początku istnienia firmy jesteśmy producentem sprzętu wykorzystywanego do badania mleka. Zapewniamy szeroki wachlarz jałowych jednorazowych naczynek i pojemników do badania i transportu mleka oraz jednorazowych jałowych pipet do pobierania próbek.
Produkujemy również statywy do przechowywania i transportu wyżej wymienionych naczynek.


INTELIGENTNE KOSZE NA ŚMIECI

Kiedy chcesz wyrzucić odpadki normalnie musisz dotykać pokrywy kosza na śmieci albo ją otwierać za pomocą nożnego przycisku. Czyli trzeba dotykać pojemnik z odpadami albo ręką albo nogą. Na szczęście firma NINE STARS po długoletnich badaniach wynalazła i wprowadziła na rynek inteligentny kosz na śmieci otwierany i zamykany poprzez mechanizm uruchamiany źródłem czujnika podczerwieni. Szeroka gama produktów o różnych pojemnościach – od 8l do 80l pozwoli na dobór najlepszego produktu w zależności od potrzeb.